Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi , 2x2 Mimo 802.11an Wifi L3

339.65 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

113.22 ₺

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

487.70 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

888.32 ₺

Mikrotik RBSXT SQ 5 High Power 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Level 4

417.60 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

167.65 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 23AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

348.36 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,349.90 ₺

Mikrotik RB951Ui-2HnD, 5xLAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Firewall ...

474.99 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

600.92 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

130.64 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

493.19 ₺

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 48 Port 500Watt 2xSFP+ 2xSFP Yönet...

7,359.11 ₺

Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC HAP AC Lite TOWER CASE, 5xLAN, L4 , 2.4...

522.10 ₺

Mikrotik RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S MANTBOX 52 15S 5 Ghz,2.4 Ghz 15d...

1,288.93 ₺

Stationbox NanoBracket SXT Ayağı Light Edition

39.19 ₺

24V 1.5A , 1500mA 24 Volt 36 Watt SXT , Diğer Seri Adaptör ( OE...

43.55 ₺

Everest EWİFİ EG5 900Mbps 5Ghz Gigabit Ethernet Qualcomm Chipset K...

548.67 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 3 METRE

174.18 ₺

Ubiquiti Bullet M2-HP 2.4 Ghz High Power AP ( POE Adaptor Yok )

1,045.08 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 10 METRE

217.73 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 2 METRE

187.24 ₺

Mikrotik RB1100Dx4, 13 Port Gbit LAN, RouterOS Level 6 , 1U Route...

2,819.10 ₺

Everest EWİFİ EF2 300Mbps 2,4Ghz Point to Point 3Km Mesafe Hızlı E...

435.45 ₺

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 48 Port 500Watt 2xSFP+ 2xSFP Yönet...

7,359.11 ₺

Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC HAP AC Lite TOWER CASE, 5xLAN, L4 , 2.4...

522.10 ₺

Mikrotik RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S MANTBOX 52 15S 5 Ghz,2.4 Ghz 15d...

1,288.93 ₺

Stationbox NanoBracket SXT Ayağı Light Edition

39.19 ₺

24V 1.5A , 1500mA 24 Volt 36 Watt SXT , Diğer Seri Adaptör ( OE...

43.55 ₺

Everest EWİFİ EG5 900Mbps 5Ghz Gigabit Ethernet Qualcomm Chipset K...

548.67 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 3 METRE

174.18 ₺

Ubiquiti Bullet M2-HP 2.4 Ghz High Power AP ( POE Adaptor Yok )

1,045.08 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 2 METRE

187.24 ₺

Mikrotik RB1100Dx4, 13 Port Gbit LAN, RouterOS Level 6 , 1U Route...

2,819.10 ₺

Everest EWİFİ EF2 300Mbps 2,4Ghz Point to Point 3Km Mesafe Hızlı E...

435.45 ₺

StationBox Sector MiMo 5-90, 5 GHz, 90° ANTEN

696.72 ₺

WN-LR SFP+ 10 KM , 10Gbit Single Mod(SM) 1310nm

783.81 ₺

WN-ER SFP+ 40 KM , 10Gbit Single Mod(SM) 1310nm

1,558.91 ₺

305m 25AWG 0.49mm EKO SIYAH CAT5E-FTP - DIŞ ORTAM Kablo

444.16 ₺

QMP QUICK MOUNT PRO MONTAJ APARATI (DUVAR VE BORU BAĞLANTISI)YATAY...

31.35 ₺

UBIQUITI USW-AGGREGATION UNIFI SWITCH, 8X SFP+, SWITCHING CAPACITY...

Unifi Yön. 10 Gbit Core Switch 12x10Gbit SFP+ 4x10Gbit Eth

5,138.31 ₺

60G Precision Alignment Mount

Huawei HG8310M | ONT | 1x GPON, 1x RJ45 1000Mb/s

182.89 ₺

Huawei H805GPFD | GPON | 16x GPON, 2.5G SFP C+

13,847.31 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC Long Range 5 Ghz AC 26dBi Gigabit Dış Orta...

1,036.37 ₺

WINET GPON - 1:8 PLC SPLITTER SC/APC 2.0MM 1.5M G657A ABS

130.64 ₺

WINET - GPON 1:8 PLC SPLITTER SC/APC - 900UM - 1.5M -BLOCK TYPE

113.22 ₺