Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi 60 Derece Dish Anten, 2x2 802.11an W...

292.58 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

97.53 ₺

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

375.10 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

765.20 ₺

Mikrotik RBSXT SQ 5 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Anten,23Derece 802...

337.59 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

144.41 ₺

Mikrotik RB951Ui-2HnD, 5xLAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Firewall ...

409.16 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,172.19 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

24.38 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 23AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

300.08 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

424.84 ₺

Mikrotik RB931-2nD hAP Lite Mini 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n W...

129.41 ₺

Ubiquiti POE 48V-24W Adaptor 48 Volt - 24 Watt 500mA 10/100Mbit

228.81 ₺

S-link SL-CAT605RE 5m Kırmızı Utp CAT6 Kablo

30.01 ₺

S-link SL-CAT603GR 3m Yeşil Utp CAT6 Kablo

15.75 ₺

S+C49DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1490nm LC-connector DDM

1,492.90 ₺

IGNITENET Fusion Switch 10P - 8 Port Poe + 2x SFP UpLink Port

1,956.15 ₺

S-link SL-CAT6030GR 30cm Yeşil Utp CAT6 Kablo

7.88 ₺

WINET REVERSE POE SWITCH 6 PORT POE-IN - 2 PORT POE OUT

105.03 ₺

Ubiquiti 5 GHz Titanium 60-120 Derece Ayarlanabilir Sektör Anten

1,060.91 ₺

Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM 8GB RAM ,4xSFP, 12xGbit LAN, LCD,...

8,456.63 ₺

StationBox S Outdoor Kutu

164.62 ₺

IGNITENET MetroLinq 10G Tri-Band Omni

9,833.25 ₺

VOLTAJ REGULATORU - STEP DOWN - CONVERTER KLEMENSLI

30.01 ₺

Ubiquiti POE 48V-24W Adaptor 48 Volt - 24 Watt 500mA 10/100Mbit

228.81 ₺

S-link SL-CAT605RE 5m Kırmızı Utp CAT6 Kablo

30.01 ₺

S-link SL-CAT603GR 3m Yeşil Utp CAT6 Kablo

15.75 ₺

IGNITENET Fusion Switch 10P - 8 Port Poe + 2x SFP UpLink Port

1,956.15 ₺

S-link SL-CAT6030GR 30cm Yeşil Utp CAT6 Kablo

7.88 ₺

WINET REVERSE POE SWITCH 6 PORT POE-IN - 2 PORT POE OUT

105.03 ₺

Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM 8GB RAM ,4xSFP, 12xGbit LAN, LCD,...

8,456.63 ₺

IGNITENET MetroLinq 10G Tri-Band Omni

9,833.25 ₺

VOLTAJ REGULATORU - STEP DOWN - CONVERTER KLEMENSLI

30.01 ₺

DELTALINK ANT-HP5532N - DUAL POLARITY HIGH PERFORMANCE - DISH - ...

2,243.10 ₺

Mikrotik RB1100Dx4, 13 Port Gbit LAN, RouterOS Level 6 , 1U Route...

2,428.40 ₺

Mikrotik RBcAP2n 2.4 Ghz 2x2 ,L4,2Dbi,Tavana Montaj 802.11b/g/n ...

354.47 ₺