Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi , 2x2 Mimo 802.11an Wifi L3

590.68 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

244.71 ₺

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

860.70 ₺

Mikrotik RBSXT SQ 5 High Power 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Level 4

742.57 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 24AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

725.69 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

421.07 ₺

MİKROTİK LDF İÇİN ANTEN 440MM - WENSSAT METAL PARABOL

109.70 ₺

Ubiquiti Nanostation Loco M5 5 Ghz 2x2 Mimo

1,164.48 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

1,096.98 ₺

Ubiquiti Nanostation Loco M2 2.4 Ghz 2x2 Mimo

742.57 ₺

Mikrotik RB951Ui-2HnD, 5xLAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Firewall ...

920.45 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

234.58 ₺

WINET LORA ANTENNA CABLE LMR240 - 3 METRE

506.30 ₺

ZE-PMX09U6045-CC-111 PROMAX 19

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 24 Port 250Watt 2xSFP - Yönetilebi...

7,088.15 ₺

netPower 7FR Lite - SwitchOS 7 PoE IN ,1 PoE Out , 2 SFP+

2,008.31 ₺

S-C47DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1470nm LC-connector DDM

995.72 ₺

ZE-PRM42U8010-CC-111 PREMIUM 19" 42U

FIBEROPTIK PIGTAIL - MULTIMODE -OM4 - SC CONNECTOR -1 CORE - 1 ME...

40.96 ₺

DELTALINK ANT-HP5529N - DUAL POLARITY HIGH PERFORMANCE - DISH - ...

2,700.25 ₺

Ubiquiti Edge Yön. Gigabit Switch POE+ 48x1Gbit Eth + 2x SFP + 2x ...

16,370.25 ₺

ZE-PRM36U8010-CC-111 PREMIUM 19" 36U

ZE-PMX16U6060-CC-111 PROMAX 19

WELLPRO 16 DİJİTAL OUTPUT MODBUS RTU MODUL

928.21 ₺

WINET LORA ANTENNA CABLE LMR240 - 3 METRE

506.30 ₺

ZE-PMX09U6045-CC-111 PROMAX 19

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 24 Port 250Watt 2xSFP - Yönetilebi...

7,088.15 ₺

netPower 7FR Lite - SwitchOS 7 PoE IN ,1 PoE Out , 2 SFP+

2,008.31 ₺

S-C47DLC40D SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1470nm LC-connector DDM

995.72 ₺

ZE-PRM42U8010-CC-111 PREMIUM 19" 42U

FIBEROPTIK PIGTAIL - MULTIMODE -OM4 - SC CONNECTOR -1 CORE - 1 ME...

40.96 ₺

DELTALINK ANT-HP5529N - DUAL POLARITY HIGH PERFORMANCE - DISH - ...

2,700.25 ₺

Ubiquiti Edge Yön. Gigabit Switch POE+ 48x1Gbit Eth + 2x SFP + 2x ...

16,370.25 ₺

ZE-PRM36U8010-CC-111 PREMIUM 19" 36U

ZE-PMX16U6060-CC-111 PROMAX 19

WELLPRO 16 DİJİTAL OUTPUT MODBUS RTU MODUL

928.21 ₺

Mikrotik - QSFP28 direct attach cable 100G 3m ( Direct Attach Cab...

835.64 ₺

Mikrotik - QSFP28 direct attach cable , 1m 100G ( Direct Attach C...

995.72 ₺

Mikrotik XQ+BC0003-XS+ Break out Cable 100G QSFP28 to 4 x 25G SFP...

1,146.95 ₺

Mikrotik XQ+31LC02D QSFP28 module 100G SM 2km 1310nm CWDM4 Single...

3,604.70 ₺

Mikrotik Chateau LTE6-US

EXTRALINK PERSES EX-SG1008P 10 PORT GIGABIT POE SWITCH (8X PORT PO...

1,422.42 ₺

Extralink PoE Switch 8-7 PORT 24V 90W WITH POWER ADAPTER 24V 2.5A

891.34 ₺

Extralink PoE Switch | 4x 100Mb/s PoE/PoE+, 2x RJ45 Uplink 100Mb/s...

534.36 ₺

WINET LORA ANTENNA CABLE LMR400 - 1 METRE

337.53 ₺

WINET LORA ANTENNA CABLE LMR400 - 10 METRE

1,350.12 ₺

WINET LORA ANTENNA CABLE LMR400 - 5 METRE

675.06 ₺

WINET LORA ANTENNA CABLE LMR400 - 3 METRE

540.05 ₺