Hakkımızda


  İnternetten Teknoloji 1999 yılından bu yanaMikrotik ürünlerinin distribütörlüğünü yapmaktadır ve bu ürünlerin desteğinivermektedir. 2009 yılında Ubiquiti ürünlerini de ürün ailesine katarakdistribütörlüğünü yapmaya başlamış, bu ürünler için projelendirme ve  kablosuz çözüm önerileri ile ürün ağınıgenişletmiş olup sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Wi.com.tr  Network , Wifi , ISP ve Veri Merkezleri alanlarında  tedarik, projelendirme ve kurulum alanlarında faaliyet sağlamaktadır.

Otel, Yurt, Belediye Hotspot çözümleri, Fabrikaprojeleri ile Güvenlik Sistemleri çözümleri , Kablosuz aktarım teknolojileri,Telekominikasyon; alt yapı, kurulum,projelendirme,yazılım ve cihaz tedariğiile sizlere çözümler ve hizmetlerini sunmaktadır.

Internetten Teknoloji 100+ İnternet ServisSağlayıcısına (Internet Services Providers), 5000+ Bayisine teknik destek,teknik servis, yazılım ve projelendirme hizmeti vermektedir.

Kablosuz ürünler konusunda 10 yıldan fazlabir süredir teknolojik ürünlerin incelenmesi ,takibi ve çözümlenmesi alanındafaaliyetlerimizi sürdürmekte olup yoğun iş temposu, güler yüzlü ve enerjik ekibiile siz değerli müşterimize hizmet vermekteyiz. 

Ürün ailesine Internetten Teknoloji 2010 dansonra Rfelements, Tinycontrol,Dahua markalarının ürünlerini ve Network aksesuar ürülerini dahil etmişbulunmaktadır.

Saygılarımızla .

InternettenTeknoloji San.Tic.Ltd.Şti.


wi.com.tr ubntwi.com.tr mikrotikwi.com.tr rf-elements          

About

Sorun Bildir Teklif Al