LigoWave LigoDLB 2-9B

 • Marka: Cambium
 • Ürün Kodu: LW-LIGODLB-2-9B
 • Özel Kod : U728
 • Gelince Haberdar Et
  Ürünleri Sepetinize Ekleyerek, Teklif Talebinde Bulunabilirsiniz..
   

Etiketler: ubnt ligowave ligodlb 2-9b


LigoDLB 80.000 pps paket taşıma kapasitesine sahiptir.Cihaz 2.4 Ghz'dir. 2-9b modeli 10/100 mbit destekleyen ethernet portunu üzerinde barındırır. 170 Mbps kapasiteli yüksek çıkış gücüne sahiptir ve 31 dBm radyo kartı mevcuttur.Cihazda entegre 9 dBi yönlü panel anten mevcuttur. Mekanik anten parametre değişimini yapmak ve farklı işletim modları için (AP veya CPE) en iyi performansı elde etmek için eşsiz bir mekanizmaya sahiptir.5 ve 10 MHz kanal desteği gürültülü ortamlarda istikrarlı performans sağlar. 3kV ve 1 kV hat koruması sert hava koşulları ve dengesiz elektrik tesisatı akımlarını engeller.Noktadan Noktaya (PTP) ve Çoklu Noktaya (ptmp) veri aktarımı olabilecek şekilde bütünleşik olarak üretilmiştir. PTMP Modunda 5,5 km PTP modunda 3,5 km yayın mesafesi sağlayabilir.

Yeni İşletim sistemi

Yeni işletim sistemi ağlar için gerekli tüm özellikeri içerier.Kullanıcı arayüzü duyarlı tasarım ile HTML 5 teknolojisi kullanılarak inşa edilmiştir. Yeni özellikler arasında IPv6 köprü ve yönlendirici desteği, SSDP ve Bonjour aygıt keşfi seçenekleri, esnek trafik şekillendirme ve SSTP istemcisi vardır.iPoll protokolünü kullanarak yeni nesil DLB cihazlar ve Deliberant Apc serisi ile uyumludur.Firmware görüntü elde etmek için Apc cihazlarda v.7.0 veya üstünün yüklü olması gerekmektedir.

iPoll 3 Geliştirilmiş Performans Protokolü

LigoWave iPoll Ptmp iletim tıkanıkları ve PTMP kablosuz tesislerde oluşan çatışmaları engellemek için özel olarak geliştirimiş bir teknolojidir.Noktadan çoklu noktaya aktarımlarda bant genişliği düşüşleri ve kopma meydana gelir. Noktadan Çoklu Noktaya(PTMP) aktarım bağlantılarında iPoll performans sorunu vb durumları yok etmek için tasarlanmıştır.

Hotspot senaryo desteği

v7.52 Infinity firmware görüntüden başlayarak açık hotspot ve diğer ilgili uygulamalar için LigoDLB serisi cihazlarda kullanılabilir. DLB cihazlar açık hotspot ağları için erişim noktalarına dönüştürülür ve noktadan-noktaya ya da noktadan çok noktaya bağlantı işlevselliğini yükseltir..

WNMS Yönetim Yazılımı

WNMS Yönetim Yazılımı herhangi bir ağ alt yapısı üzerinde yapılandırmalarınızı ve güncellemelerinizi sağlayabileceğiniz sistem mirasine sahiptir. Ölçeklenebilir(bir çok akıllı cihazda boyutlanabilir)tasarıma sahiptir. WNMS küçük ve büyük ağ yapılandırmalarınız için uygundur.WNMS ile küçük ve büyük ağ yapılandırmalarınızda yöneticiler atayabilirsiniz.İzlenen cihazlar ile ilgili tüm bilgileri(MAC,Seri numarası,IP,firmware sürümü) WNMS sunucusunda depolanır.Tek bir yerde bilgi depolama ihızlı arama ve veri transfer seçenekleri ve basit envanter yönetimini WNMS Yönetim Yazılımı sizlere sunmaktadır.Uyarı mesajları ve bildirimler WNMS gösterge tablosunda gösterilir.sisteminizde herhangi bir sistem sorunu meydana geldiğinde e-posta ile Yöneticileri ve kişileri uyarır, Uyarının yapıldığı tarihleri ve hata analizlerinin bir listesini sunucusunda depolar. Güncel versiyonu V1.2 ile 3. Şahıs cihazlara SWEAP işlevini kullanarak destek verebilme ve mobil desteği sizlere sunar.

WNMS Bulut Tabanlı Kablosuz Ağ Yönetim Sistemi

WNMS Bulut Tabanlı Kablosuz Ağ Yönetim Sistemi kablosuz ağlarınızı yönetmeniz için ideal bir seçenek olacaktır.Bulut yapısı sayesinde kendi bulut sunucunuza bir kaç dakikada sahip olabilirsiniz.Maksimum 20 adet yönetilebilir cihaz kapasiteli deneme hesabı ile kayıt veya abonelik ücreti ödemeden yönetim sistemini deneyebilirsiniz.Aşağıdaki Video ile detaylı olarak bulut sistemine nasıl sahip olabileceğinizi inceleyebilisiniz.

WNMS Mobil

WNMS Mobile WNMS (Kablosuz Ağ Yönetim Sistemi) sunucusu tarafından izlenen cihazlar için bir Android tabanlı istemci uygulamasıdır. WNMS Mobil ağ işletim merkezi ; koordinatörler, bakım personeli ve destek mühendisleri için tasarlanmıştır. WNMS ile ağ ve düğüm sorunlarını tanımlar ve hızlı bir şekilde sorunları çözmek için bir sorumlu kişi ataması yapabilirsiniz.

WNMS mobil versiyonu 1.0 şunları yapar:

Kullanılabilir ağları ve cihazları listeler

WNMS içine cihazları kaydeder. Uygulama Android cihazdan koordinatlarını kullanabilirsiniz

Tüm cihazlarınızın bağlantı kalitelerini sesli uyarıları ile listeler

Her kullanıcı için Yapılacaklar listesi verir

Esnek veri filtreleme yeteneklerini sağlar

Link Calc

Link Calc bağlantı planlanlama aracıdır. Bu araç anten yüksekliği, kazanç arasındaki coğrafi bilgileri, güç iletimini, diğer faktörleri hesaplamak ve locasyonunuza en uygun ürünü seçmek için idealdir.Buna ek olarak özel hesaplamaları Hesap Ultimate Bağlantı aracı ile kullanabilirsiniz. Bu araç ücretsizdir ve kullanım için kayıt gerçekleştirmeniz yeterli oalcaktır. Bağlantılarınızı ,oluşturduğunuz köprüleri ve veritabanını PDF olarak indirmek yayınlamak mümkündür.

LigoWawe App

LigoWawe App Kablosuz Installer App çalışma alanında kablosuz bağlantı çalışma sürecini hızlandırmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Android tabanlı taşınabilir cihazlar için geliştirilmiştir ve mevcut fonksiyonların bir kısmı da 3. parti ekipmanlarla kullanılabilir. Ancak App genel itibari ile LigoWave ürünleri ile kullanmak üzere tasarlanmıştır.

App Aşağıdaki avantajları sağlamaktadır;

Harita üzerinde bir lokasyondan diğer lokasyondaki cihazı bulma

Tablet ve talefonunuzda bulunan ütmleşik kamera ile uzaktaki cihazın tam yerini gösterebilme

Taşınabilir cihazlarda bildirimleri ve raporları sesli gösterebilme

Farklı paket boyutları ile test link performansı ölçme ve PPS ölçme

Dökümanlar

DataSheet:DataSheet DLB_2-9B
iPoll Teknik Dökümantasyon: iPoll Teknik Dökümantasyon


Telefonla  Ürün / Yazılım desteği kapsamı 

 • Kablosuz ürünler ile ilgili uzaktan destek hizmeti  2 adet cihaza kadar ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
 • 2 adetten  daha fazla sayıda ürün için satış temsilcilerimiz ile görüşerek projeye özel fiyat talep edebilirsiniz. 
 • Kampanya Fiyatı  yada Bayi , Proje Özel fiyatı olan ürünler için ücretsiz uzaktan destek kapsamına dahil değildir. 
 • Teknik destek temsilcilerimizle 10dk  geçecek işlemler için öncesinde randevu alınız .
 • Randevularınızı : [email protected] adresine mail olarak gönderebilir yada telefon ile yine  temsilcilerimiz ile görüşerek yardım alabilirsiniz. 

 • Teknik Destek Saatleri  : 
 • Hafta içi  : 09:30 -- 16:30 
 • Hafta Sonu : 09:30 -- 14:30 arasındadır. 
 • Konfigurasyon genel ücretlendirilmesi : (Router Konfigurasyonu fiyatları ayrıdır )
 • Telefon ile destek 30dk 'ya kadar  10$ + KDV 
 • Uzak Bağlantı ile destek 30dk 'ya kadar  25$ + KDV  

 • Router Yapılandırması : 
 • - Load Balance , Hotspot , Loglama , Temel Firewall  yapılandırması ve  6 aylık yapılandırma garantisi / 1 Adet Router için    : 100$ + KDV 
 • - DSL/WAN/LOCAL Kablolu/Kablosuz  Network yapılandırması ve standart Firewall yapılandırması  ( 1 LAN / 1 Wan Konfigurasyonu )  (1 seferlik  ) / 1 Adet Router için   : 50$ + KDV 
 • - VPN Yapılandırma hizmeti 2 Adet Router için : 150$ + KDV  (  3 veya daha fazla Router için  yapılandırma taleplerinde satış temsilciniz ile görüşünüz. )
 • - Loglama Yapılandırması 1 Adet Router için  :80$  + KDV  
 • - Geniş Network Konfigurasyonu ,Çoklu bağlantı , VPLS / MPLS , OSPF , BGP yapılandırması için taleplerinde satış temsilciniz ile görüşünüz.  

 • Fiyatlara Router / Wifi Cihazları dahil değildir. 

 

Elektronik Ürün onarım destek için ön bilgi

 • Ürünlerin montaj şemalarına bakarak montajını gerçekleştiriniz. 
 • Ürünleri teknik servis'e gönderirken  yaşadığınız sorunu , problemi mutlaka yazınız , arıza belirtilmemiş ürünler kısa test sonrasında problem görülmemesi halinde iade gönderilir. 
 • Arıza bildirim formu üzerinde fatura numarası , ürün servis sonrası iade yapılacak adres ve iletişim bilgileri yer alması gerekmektedir. 

 

Ürün iade & değişim için ön bilgi

Tüm iade , cayma talepleri için mesafeli satış sözleşmesi maddeleri öncelik taşımaktadır.  Mesafeli Satış Sözleşmesi , Cayma Hakkı Detayları sayfasından ulaşabilirsiniz. 
Hizmet iadesi gerçekleşebilmesi için hizmetin hiçbir şekilde başlatılmamış olması gerekmektedir, Teknik destek,Kargo ,Teknik servis,Uzaktan yapılandırma, Yerinde Kurulum vb. işlemlerde hizmet ifası başlatılmış olması durumunda hizmet iptali/iadesi  gerçekleştirilemez.  Hizmet  ürün ile birlikte alınıyor olması Cayma hakkını hizmet üzerinde kullanma hakkı oluşturmaz . 
Ürün iade olarak kabul edilebilmesi için ürünün tekrar satışa uygun şekilde kutu içerisindeki tüm ekipmanları eksiksiz , deforme olmamış , ürün kutusu yada üzerinde herhangi bir şekilde işaretleme ,etiket,boya,yazı , ezilme , deforme olmaması gerekmektedir. 
Ürünü iade göndereceğiniz cihaz ile cihaz kutusu üzerindeki seri numaraları birbirinden farklı olması durumunda , yada bu alanlarda tahribat yapılması durumunda iade kabul edilmez. 
İade yada değişim için göndereceğiniz tüm ürünler önce servis muayenesinden geçmekte ve kabulü durumunda iade faturanız işleme alınır. aksi durumda iade kabul gerçekleşmez. 
İade ,Değişim , Servis işlemlerinde lojistik bedeli alıcı sorumluluğundadır. alıcı ürün ile ilgili dilerse anlaşmalı kargo firmalarımızı kullanarak indirimli gönderim gerçekleştirebilir. 
İade için fatura tarihi itibari ile 15 gün iade hakkınız yukarıdaki şartlar doğrultusunda geçerlidir.. 

Teknik destek ve onarım hizmeti yanlızca  İNTERNETTEN Teknoloji San.Tic.Ltd.Şti. firmasından yada firma bayi/kanal satış noktalarından alınmış olan ürünler için geçerlidir. 

Ürün iade & değişim için ön bilgi

Tüm iade , cayma talepleri için mesafeli satış sözleşmesi maddeleri öncelik taşımaktadır.  Mesafeli Satış Sözleşmesi , Cayma Hakkı Detayları sayfasından ulaşabilirsiniz. 
Hizmet iadesi gerçekleşebilmesi için hizmetin hiçbir şekilde başlatılmamış olması gerekmektedir, Teknik destek,Kargo ,Teknik servis,Uzaktan yapılandırma, Yerinde Kurulum vb. işlemlerde hizmet ifası başlatılmış olması durumunda hizmet iptali/iadesi  gerçekleştirilemez.  Hizmet  ürün ile birlikte alınıyor olması Cayma hakkını hizmet üzerinde kullanma hakkı oluşturmaz . 
Ürün iade olarak kabul edilebilmesi için ürünün tekrar satışa uygun şekilde kutu içerisindeki tüm ekipmanları eksiksiz , deforme olmamış , ürün kutusu yada üzerinde herhangi bir şekilde işaretleme ,etiket,boya,yazı , ezilme , deforme olmaması gerekmektedir. 
Ürünü iade göndereceğiniz cihaz ile cihaz kutusu üzerindeki seri numaraları birbirinden farklı olması durumunda , yada bu alanlarda tahribat yapılması durumunda iade kabul edilmez. 
İade yada değişim için göndereceğiniz tüm ürünler önce servis muayenesinden geçmekte ve kabulü durumunda iade faturanız işleme alınır. aksi durumda iade kabul gerçekleşmez. 
İade ,Değişim , Servis işlemlerinde lojistik bedeli alıcı sorumluluğundadır. alıcı ürün ile ilgili dilerse anlaşmalı kargo firmalarımızı kullanarak indirimli gönderim gerçekleştirebilir. 
İade için fatura tarihi itibari ile 15 gün iade hakkınız yukarıdaki şartlar doğrultusunda geçerlidir.. 
Soru sorabilmek için lütfen üye girişi yapınız..
Bu ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Taksit Kart Tipi Taksit Oranı Çekilecek Tutar
Yükleniyor..
  

Çok satılanlar

Özel Fiyat Favori Ürün SXT SQ Lite5 -RBSXTsq5nD -L3 RBSXTsq5nD
SXTsq Lite5 -RBSXTsq5nD SXTsq Lite5, entegre antenli kompakt ve hafif bir dış mekan kablosuz cihazd..
351,66 TL - 49.00 USD+KDV
272,72 TL - 38.00 USD+KDV
Favori Ürün
Üretimi Durdurulmuş
Mikrotik RBSXT-5nDr2 SXT Lite 5 - 5 Ghz RBSXT-5nDr2
Mikrotik RBSXT-5nDr2 SXT Lite 5 - 5 GhzSxt Lite5 serisi, düşük maaliyetli, yüksek hızlı 5 Ghz dış or..

423,43 TL - 59.00 USD+KDV

Özel Fiyat Favori Ürün Mikrotik LDF 5 RBLDF-5nD RBLDF-5nD
Mikrotik  LDF 5 RBLDF-5nDLDF 5 uydu çanak anten ile çalışan bir kablosuz sistemdir.Çanak, sinya..
351,66 TL - 49.00 USD+KDV
244,01 TL - 34.00 USD+KDV
Favori Ürün Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access Point+Bridge Kablosuz Router EVEREST-EWR-301
EWR-301 KABLOSUZ ROUTERN301 ev kullanıcıları için daha kolay bir kullanım amacıyla tasarlanmıştır. I..

96,89 TL - 13.50 USD+KDV

Özel Fiyat Favori Ürün UBNT LITE BEAM M5 CPE - LBE-M5-23 LBE-M5-23
UBNT  LITE BEAM M5 CPE - LBE-M5-23UBNT LiteBeam M5, 720 Mhz İşlemci, 64 MB RAM, 5 GHz 1X1 25 dB..
423,43 TL - 59.00 USD+KDV
319,37 TL - 44.50 USD+KDV
Tp-Link EN020-F5Kanıtlanmış Stabiliteye Sahip 300Mbps Kablosuz N Yönlendirici Güvenilir Ağ ..

114,83 TL - 16.00 USD+KDV

Özel Fiyat Favori Ürün Mikrotik hAP lite Classic 2.4 Ghz İç Ortam AP ,L4 RB941-2nD
Mikrotik  hAP lite Classic 2.4 Ghz  İç Ortam AP ,L4Mikrotik'in yine ekonomik ürün yel..
181,43 TL - 25.28 USD+KDV
138,15 TL - 19.25 USD+KDV
Favori Ürün
Yolda
Mikrotik Router Board DISC lite 5 RBDisc-5nD RBDisc-5nD
Mikrotik Router Board DISC lite 5 RBDisc-5nD5 GHz yüksek kazançlı yeni DISC Lite 5 popüler LHG donan..

330,13 TL - 46.00 USD+KDV

Özel Fiyat Favori Ürün POE INJECTOR - SPLITTER - DIŞI / ERKEK SET WINET-POE-INJECTOR
POE INJECTOR - SPLITTER - DIŞI / ERKEK SETVoip Projelerinde , Kamera Mobese Projelerinde , IP TV Kam..
27,99 TL - 3.90 USD+KDV
21,46 TL - 2.99 USD+KDV
Favori Ürün
Üretimi Durdurulmuş
UniFi Enterprise AP-Long Range ( UAP-LR ) UAP-LR
Ubiquiti UniFi Enterprise AP-LR Long RangeÜretimi Durdurulmuş Ürün -- Yerine UAP-AC-Lite ,..

609,59 TL - 86.00 USD+KDV

Favori Ürün
Üretimi Durdurulmuş
UniFi Enterprise AP ( UAP ) UAP
Ubiquiti UniFi Enterprise AP (UAP)Üretimi Durdurulmuş Ürün -- Yerine UAP-AC-Lite , UA..

538,71 TL - 76.00 USD+KDV

REDLINE Marka RL-WR1220 Wireless Access Point / Client Router Ürün Özellikleri; 802.11n 300M..

154,30 TL - 21.50 USD+KDV

About

Sorun Bildir Teklif Al