Fiber Optik Ürünleri

Fiber Optik Ürünleri

Fiber Optik Patch Kablolar , Single Mode ,Multi Mode , Bağlantı ve Ek Kabloları 

Fiber Optik Patch Kabloları , Ara Bağlantı Kabloları , 
Özel Konnektörlü Kablolar 
 LC-LC
LC-SC
SC-SC

1 Core

2 Core 
Kablo Tipine Göre

Single Mode
Multi Mode 
Multi Mode OM3
Multi Mode OM4 
Multi Mode OM5 

About

Sorun Bildir Teklif Al