SFP Fiber Optik Modüllieri

SFP Fiber Optik Modüllieri
GPON ONU modülüGPON modülü herhangi RouterBOARD cihaz ile herhangi bir yazılıma gerek olmadan çalışm..

427,36 TL - 99.00 USD+KDV

12POW150CCR1072-1G-8S +, iki yedek Hot Swap 12v 150W AC / DC güç kaynağı ile donatılmıştır. Eğer ara..

998,71 TL - 145.00 USD+KDV

Yeni Ürün Mikrotik CWDM - Coarse Wavelength-Division Multiplexing Mikrotik CWDM - Coarse Wavelength-Division Multiplexing
CWDM teknolojisi ile sekiz taneye kadar fiber bağlantısını birleştirmek ve maliyeti azaltmak için uz..

2.410,68 TL - 350.00 USD+KDV

Özel Fiyat Favori Ürün Mikrotik S-31DLC20D 20KM SFP Fiber Modül Single Mod
Mikrotik S-31DLC20D S-31DLC20D  1.25G SFP Transfer Modülü , 1310 nm Dual LC Konnektör ile 20..
220,41 TL - 32.00 USD+KDV
187,34 TL - 27.20 USD+KDV
Özel Fiyat Mikrotik S-55DLC80D 80KM SFP Fiber Modül Single Mod
S-55DLC80DS-55DLC80D  1.25G SFP Transfer Modülü , 1550 nm Dual LC Konnektör ile80 KM Single Mod..
327,16 TL - 47.50 USD+KDV
275,51 TL - 40.00 USD+KDV
RJ45 SFP 10 Gbps  SFP  Bakır Dönüştürücü Modülü  Bu benzersiz modül, SFP + bağla..

402,93 TL - 58.50 USD+KDV

Favori Ürün RJ45 SFP 10/100/1000M   SFP  Bakır Dönüştürücü Modülü
S-RJ01 ürünü SFP 10/100/1000M Modülüne RJ45 ( CAT-5-6 ) bağlanabilecek hale getirmek için kullanılma..

185,97 TL - 27.00 USD+KDV

S + AO0005 SFP 5m 10Gbit Patch/DAC5m SFP + 10Gbps Aktif Optik doğrudan bağlantı kablosu . SFP /..

361,60 TL - 52.50 USD+KDV

Favori Ürün S+31DLC10D 10Gbit SFP Modül Mikrotik 10G SM 10km 1310nm
S+31DLC10D   10G SFP+ Fiberoptik Modülü ,LC konnektör için tasarlanmış 1310nm , 10 KM..

895,40 TL - 130.00 USD+KDV

Favori Ürün S+85DLC03D  10GBIT MM SFP Modül 300 Metre
S+85DLC03D  10G SFP+ Fiberoptik Modülü ,LC konnektör için tasarlanmış 850nm , 300 Metre Multi M..

385,71 TL - 56.00 USD+KDV

Favori Ürün S+DA0001 SFP+ 1metre 10Gbit Patch/DAC Kablo   0C +70C  DAC
SFP/SFP+ cihazları birbirlerine bağlamak için kullanılan 10-Gigabit ethernet 'i fiber channel endüst..

199,74 TL - 29.00 USD+KDV

Favori Ürün S+DA0003 SFP+ 3metre 10Gbit Patch/DAC Kablo 0C +70C DAC
SFP/SFP+ cihazları birbirlerine bağlamak için kullanılan 10-Gigabit ethernet 'i fiber channel endüst..

268,62 TL - 39.00 USD+KDV

Favori Ürün S-3553LC20D SFP Modül - Single Mode LC Connector
S-35/53LC20D Set olarak satılmaktadır.  Fiyatı set fiyatıdır.  ( 1 set - 2 adet üründen ol..

564,79 TL - 82.00 USD+KDV

Özel Fiyat Favori Ürün S-85DLC05D 550Mt SFP Fiber Multi Mod Modül
S-85DLC05D S-85DLC05D  1.25G SFP Transfer Modülü , 850 nm Dual LC Konnektör ile 20 KM Multi&..
165,30 TL - 24.00 USD+KDV
148,77 TL - 21.60 USD+KDV
Yeni Ürün SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1470nm LC-connector DDM
CWDM-MUX8 ürünü ile birlikte kullanılanilabilen  Single Mode 10KM - 10Gbit SFP Modülü  - 1..

1.033,15 TL - 150.00 USD+KDV

Yeni Ürün SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1490nm LC-connector DDM
CWDM-MUX8 ürünü ile birlikte kullanılanilabilen  Single Mode 10KM - 10Gbit SFP Modülü  - 1..

1.033,15 TL - 150.00 USD+KDV

Yeni Ürün SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1510nm LC-connector DDM
CWDM-MUX8 ürünü ile birlikte kullanılanilabilen  Single Mode 10KM - 10Gbit SFP Modülü  - 1..

1.033,15 TL - 150.00 USD+KDV

Yeni Ürün SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1530nm LC-connector DDM
CWDM-MUX8 ürünü ile birlikte kullanılanilabilen  Single Mode 10KM - 10Gbit SFP Modülü  - 1..

1.033,15 TL - 150.00 USD+KDV

Yeni Ürün SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1550nm LC-connector DDM
CWDM-MUX8 ürünü ile birlikte kullanılanilabilen  Single Mode 10KM - 10Gbit SFP Modülü  - 1..

1.033,15 TL - 150.00 USD+KDV

Yeni Ürün SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1570nm LC-connector DDM
CWDM-MUX8 ürünü ile birlikte kullanılanilabilen  Single Mode 10KM - 10Gbit SFP Modülü  - 1..

1.033,15 TL - 150.00 USD+KDV

About

Sorun Bildir Teklif Al