SFP Fiber Optik Modüllieri

SFP Fiber Optik Modüllieri
GPON ONU modülüGPON modülü herhangi RouterBOARD cihaz ile herhangi bir yazılıma gerek olmadan çalışm..

427,36 TL - 99.00 USD+KDV

12POW150CCR1072-1G-8S +, iki yedek Hot Swap 12v 150W AC / DC güç kaynağı ile donatılmıştır. Eğer ara..

611,68 TL - 145.00 USD+KDV

İndirimli Favori Ürün Mikrotik S-31DLC20D 20KM SFP Fiber Modül Single Mod
Mikrotik S-31DLC20D S-31DLC20D  1.25G SFP Transfer Modülü , 1310 nm Dual LC Konnektör ile 20..
151,87 TL - 36.00 USD+KDV
122,34 TL - 29.00 USD+KDV
S-RJ01 ürünü SFP 10/100/1000M Modülüne RJ45 ( CAT-5-6 ) bağlanabilecek hale getirmek için kullanılma..

126,56 TL - 30.00 USD+KDV

S+31DLC10D   10G SFP+ Fiberoptik Modülü ,LC konnektör için tasarlanmış 1310nm , 10 KM..

628,56 TL - 149.00 USD+KDV

S+85DLC03D  10G SFP+ Fiberoptik Modülü ,LC konnektör için tasarlanmış 850nm , 300 Metre Multi M..

236,24 TL - 56.00 USD+KDV

Favori Ürün S+DA0001 SFP+ 1metre 10Gbit Patch/DAC Kablo   0C +70C  DAC
SFP/SFP+ cihazları birbirlerine bağlamak için kullanılan 10-Gigabit ethernet 'i fiber channel endüst..

143,43 TL - 34.00 USD+KDV

SFP/SFP+ cihazları birbirlerine bağlamak için kullanılan 10-Gigabit ethernet 'i fiber channel endüst..

206,71 TL - 49.00 USD+KDV

S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module ..

427,36 TL - 99.00 USD+KDV

İndirimli Favori Ürün S-85DLC05D 550Mt SFP Fiber Multi Mod Modül
S-85DLC05D S-85DLC05D  1.25G SFP Transfer Modülü , 850 nm Dual LC Konnektör ile 20 KM Multi&..
122,34 TL - 29.00 USD+KDV
92,81 TL - 22.00 USD+KDV
LC - LC FIBER PATCH KABLO - 2 MT ( SM/ MM)Multimode ve Single Mod olarak satılmaktadır. sipariş esna..

84,37 TL - 20.00 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO -3 MT  ( SM / MM )Multimode ve Single Mod olarak satılmaktadır. sipar..

80,15 TL - 19.00 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO - 5 MT  ( SM / MM ) Multimode ve Single Mod olarak satılmaktadır..

84,37 TL - 20.00 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO - 1 MT  ( MM/SM )Multimode ve Single Mod olarak satılmaktadır. sipari..

75,93 TL - 18.00 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO - 10 MTMultimode ve Single Mod olarak satılmaktadır. sipariş esnasında ürü..

92,81 TL - 22.00 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO - 15 MTMultimode ve Single Mod olarak satılmaktadır. sipariş esnasında ürü..

137,10 TL - 32.50 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO - 20 MT  ( SM / MM )Multimode ve Single Mod olarak satılmaktadır. sip..

137,10 TL - 32.50 USD+KDV

About

Sorun Bildir