SFP Fiber Optik Modüllieri

SFP Fiber Optik Modüllieri
GPON ONU modülüGPON modülü herhangi RouterBOARD cihaz ile herhangi bir yazılıma gerek olmadan çalışm..

427,36 TL - 99.00 USD+KDV

12POW150CCR1072-1G-8S +, iki yedek Hot Swap 12v 150W AC / DC güç kaynağı ile donatılmıştır. Eğer ara..

980,75 TL - 145.00 USD+KDV

Özel Fiyat Favori Ürün Mikrotik S-31DLC20D 20KM SFP Fiber Modül Single Mod
Mikrotik S-31DLC20D S-31DLC20D  1.25G SFP Transfer Modülü , 1310 nm Dual LC Konnektör ile 20..
216,44 TL - 32.00 USD+KDV
183,97 TL - 27.20 USD+KDV
Özel Fiyat Mikrotik S-55DLC80D 80KM SFP Fiber Modül Single Mod
S-55DLC80DS-55DLC80D  1.25G SFP Transfer Modülü , 1550 nm Dual LC Konnektör ile80 KM Single Mod..
321,28 TL - 47.50 USD+KDV
270,55 TL - 40.00 USD+KDV
RJ45 SFP 10 Gbps  SFP  Bakır Dönüştürücü Modülü  Bu benzersiz modül, SFP + bağla..

395,68 TL - 58.50 USD+KDV

Favori Ürün RJ45 SFP 10/100/1000M   SFP  Bakır Dönüştürücü Modülü
S-RJ01 ürünü SFP 10/100/1000M Modülüne RJ45 ( CAT-5-6 ) bağlanabilecek hale getirmek için kullanılma..

182,62 TL - 27.00 USD+KDV

Favori Ürün S+31DLC10D 10Gbit SFP Modül Mikrotik 10G SM 10km 1310nm
S+31DLC10D   10G SFP+ Fiberoptik Modülü ,LC konnektör için tasarlanmış 1310nm , 10 KM..

879,29 TL - 130.00 USD+KDV

Favori Ürün S+85DLC03D  10GBIT MM SFP Modül 300 Metre
S+85DLC03D  10G SFP+ Fiberoptik Modülü ,LC konnektör için tasarlanmış 850nm , 300 Metre Multi M..

378,77 TL - 56.00 USD+KDV

Favori Ürün S+DA0001 SFP+ 1metre 10Gbit Patch/DAC Kablo   0C +70C  DAC
SFP/SFP+ cihazları birbirlerine bağlamak için kullanılan 10-Gigabit ethernet 'i fiber channel endüst..

196,15 TL - 29.00 USD+KDV

Favori Ürün S+DA0003 SFP+ 3metre 10Gbit Patch/DAC Kablo 0C +70C DAC
SFP/SFP+ cihazları birbirlerine bağlamak için kullanılan 10-Gigabit ethernet 'i fiber channel endüst..

263,79 TL - 39.00 USD+KDV

S-35/53LC20D Set olarak satılmaktadır.  Fiyatı set fiyatıdır.  ( 1 set - 2 adet üründen ol..

554,63 TL - 82.00 USD+KDV

Özel Fiyat Favori Ürün S-85DLC05D 550Mt SFP Fiber Multi Mod Modül
S-85DLC05D S-85DLC05D  1.25G SFP Transfer Modülü , 850 nm Dual LC Konnektör ile 20 KM Multi&..
162,33 TL - 24.00 USD+KDV
146,10 TL - 21.60 USD+KDV
LC - LC FIBER PATCH KABLO - 2 MT ( SM/ MM)Multimode ve Single Mod olarak satılmaktadır. sipariş esna..

123,95 TL - 20.00 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO -3 MT  ( SM / MM )Multimode ve Single Mod olarak satılmaktadır. sipar..

117,75 TL - 19.00 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO - 5 MT  ( SM / MM ) Multimode ve Single Mod olarak satılmaktadır..

123,95 TL - 20.00 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO - 10 MT  ( MM )Multi Mode fiber kablo 10 metre ..

189,39 TL - 28.00 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO - 2 MT  ( MM )Multi Mode fiber kablo 2 metre ..

108,22 TL - 16.00 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO - 3 MT  ( MM )Multi Mode fiber kablo 3 metre ..

114,98 TL - 17.00 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO - 5 MT  ( MM )Multi Mode fiber kablo 5 metre ..

121,75 TL - 18.00 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO MM OM2- 5 MT  Multi Mode OM2 fiber kablo 5 metre ..

111,55 TL - 0.00 USD+KDV

About

Sorun Bildir Teklif Al