Üretici
Stok Durumu

SFP Fiber Optik Modüllieri

SFP Fiber Optik Modüllieri
GPON ONU modülüGPON modülü herhangi RouterBOARD cihaz ile  herhangi bir yazılıma gerek olmadan ..

427,36 TL - 99.00 USD+KDV

S-RJ01 ürünü SFP 10/100/1000M Modülüne RJ45 ( CAT-5-6 ) bağlanabilecek hale getirmek için ..

130,87 TL - 30.00 USD+KDV

S+31DLC10D   10G SFP+ Fiberoptik Modülü ,LC konnektör için tasarlanmış 1310nm , 10 KM..

650,01 TL - 149.00 USD+KDV

S+85DLC03D  10G SFP+ Fiberoptik Modülü ,LC konnektör için tasarlanmış 850nm , 300 Metre Multi M..

244,30 TL - 56.00 USD+KDV

Favori Ürün S+DA0001 SFP+ 1m direct attach cable  10G 0C +70C  DAC Cable
SFP/SFP+ cihazları birbirlerine bağlamak için kullanılan 10-Gigabit ethernet 'i fiber channel endüst..

148,32 TL - 34.00 USD+KDV

SFP/SFP+ cihazları birbirlerine bağlamak için kullanılan 10-Gigabit ethernet 'i fiber channel endüst..

213,76 TL - 49.00 USD+KDV

İndirimli Favori Ürün S-31DLC20D 20KM SFP Fiber Modül Single Mod
S-31DLC20D S-31DLC20D  1.25G SFP Transfer Modülü , 1310 nm Dual LC Konnektör ile 20 KM Singl..
157,05 TL - 36.00 USD+KDV
126,51 TL - 29.00 USD+KDV
S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module ..

427,36 TL - 99.00 USD+KDV

İndirimli Favori Ürün S-85DLC05D 550Mt SFP Fiber Multi Mod Modül
S-85DLC05D S-85DLC05D  1.25G SFP Transfer Modülü , 850 nm Dual LC Konnektör ile 20 KM Multi&..
126,51 TL - 29.00 USD+KDV
95,97 TL - 22.00 USD+KDV
LC - LC FIBER PATCH KABLO - 2 MT ..

87,25 TL - 20.00 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO -3 MT ..

82,89 TL - 19.00 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO - 5 MT ..

87,25 TL - 20.00 USD+KDV

..

78,52 TL - 18.00 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO - 10 MT ..

95,97 TL - 22.00 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO - 15 MT ..

141,78 TL - 32.50 USD+KDV

LC - LC FIBER PATCH KABLO - 20 MT ..

141,78 TL - 32.50 USD+KDV

About

Sorun Bildir