Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Kampanyalı Ürünler

12 PORT GIGABIT POE PANEL INJECTOR

446.06 ₺

Mikrotik RB960PGS HEX POE POWERBOX PRO OUTDOOR ,5 PORT 10/100/100...

612.56 ₺

Mikrotik RB952Ui-5ac2nD HAP AC Lite, 5xLAN, L4 , 2.4+5 Ghz Ap / Ro...

309.86 ₺

YEALINK SIP-T21-E2 IP PHONE, 132X64-PIXEL LCD, 2XPORT, 2 SIP, HEAD...

340.50 ₺

UniFi UAP AC MESH SERIES 2.4 GHZ+ 5 GHZ DUALBAND

633.33 ₺

Cloud Core Router 1036-8G-2S+EM 8GB RAM, 8xGbit LAN, 2xSFP+ 10 Gb...

7,388.85 ₺

Cloud Core Router 1016-12S-1S+ 12SFP ,1 SFP+ 10Gbit LCD,L6 Firewa...

4,364.05 ₺

Mikrotik Mikrotik RB4011iGS+RM 10xGbit LAN,1xSFP+ , L5, LCD, 1U, R...

1,325.23 ₺

Ubiquiti Edge Yön. Gigabit Switch 8x1Gbit Eth + 2x SFP 150Watt

1,430.10 ₺

Mikrotik RJ45 SFP 10/100/1000/10000M SFP Portu Bakıra Dönüştürme M...

398.39 ₺

Mikrotik S-55DLC80D SFP modül, 1 Gbit ,Single Mod(SM), 1.25G,80KM ...

272.40 ₺

UniFi AC-LITE - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Lite Edition AP 2X2 MiMo

577.96 ₺

Compex WLE200NX mini PCIe wireless network adapter 802.11/a/b/g/n

204.30 ₺

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM with RouterOS L5 24 PORT 480W...

2,315.40 ₺

Ubiquiti RocketDish 5 Ghz - 30 dBi - Dish Anten LW Serisi

674.19 ₺

Mikrotik QM Quick Mount Montaj Aparatı ( Duvar ve Boru bağlantısı)...

40.18 ₺

Mikrotik - Mobile Quick Setup tool

146.42 ₺

Cloud Core Router 1036-12G-4S 12xGbit LAN, 4xSFP, LCD, L6 Firewal...

5,754.45 ₺

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 16 Port 150Watt

2,111.10 ₺

Mikrotik RBSXT SQ Lite 60 Ghz L3

424.94 ₺

Stationbox NanoBracket SXT Ayağı Light Edition

30.65 ₺

WINET OEM MONTAJ AYAĞI

21.79 ₺

Unifi UVP Voip Telefon - Android - IP Telefon 5 Inch HD

1,150.89 ₺

UBNT Ubiquiti UFiber GPON Optical Line Terminal UF‑OLT - 8 Port GP...

10,650.84 ₺

Mikrotik RBPOE 100Mbit - Metal kılıflı Poe Injector

40.86 ₺

Mikrotik S-31DLC20D SFP modül, 1 Gbit ,Single Mod(SM), 1.25G,20km ...

185.23 ₺

Mikrotik RB912UAG-5HPND-OUT BaseBox5 5 Ghz 802.11a/n 2x2 Mimo PTP/...

527.78 ₺

UniFi UAP AC MESH PRO SERIES 2.4 GHZ+ 5 GHZ DUALBAND

1,307.52 ₺

Mikrotik S-85DLC05D, SFP Modül, 1 Gbit Multi Mod(MM) 1.25G MM 550...

147.10 ₺

TWISTPORT SHIELDED ADAPTOR FOR ROCKET AC LITE

170.25 ₺

UBNT U Fiber, Single Module(SM), SFP+ 10G, 1310nm,10km

578.85 ₺

Ubiquiti AirFiber 5 Ghz - 30 dBi - Dish Anten Slant 45

919.35 ₺

Mikrotik QMP Quick Mount Pro Montaj Aparatı ( Duvar ve Boru bağlan...

64.70 ₺

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 24 Port 500Watt 2xSFP - Yönetilebi...

3,929.37 ₺

Mikrotik RB962UiGS-5HacT2HnT HAP AC, 5xLAN, 2.4+5 Ghz 3x3 Mimo ,A...

728.67 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,021.50 ₺

YEALINK SIP-T21P-E2 IP PHONE,132X64-PIXEL LCD, 2XPORT (POE), 2 SIP...

401.79 ₺

UniFi Cloud Key - Unifi Cloud Connection Controller Key

537.99 ₺

UBNT U Fiber, Multi-Mode Module, SFP+ 10G, 850NM,300MT

333.69 ₺

Cambium ePMP 1000: 2.4 GHz Integrated Radio (EU)

544.80 ₺

Mikrotik RBwAPR-2nD R11e-LTE 2.4 GHZ 2x2 Mimo ,L4 , 2 Dbi,Dış & iç...

1,041.93 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

20.36 ₺

Cloud Router Switch 312-4CPlus8XG 4 Port Combo 10Gbit SFP+ Eth , ...

3,852.08 ₺

8 PORT POE PANEL INJECTOR

85.13 ₺

Mikrotik Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN 10xGbit LAN,1xSFP+ , L5,...

1,523.74 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

131.09 ₺

Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM 8GB RAM ,4xSFP, 12xGbit LAN, LCD,...

7,082.40 ₺

WINET 3G/4G LTE 2.5 dBi Indoor Omni Anten 800-2600MHz

88.53 ₺

RB4011 WIFI MODELI RACK MONTAJ AKSESUARI

40.18 ₺