Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi 60 Derece Dish Anten, 2x2 802.11an W...

271.91 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

90.64 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

711.14 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

134.21 ₺

Mikrotik RBSXT SQ 5 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Anten,23Derece 802...

313.74 ₺

Mikrotik RB951Ui-2HnD, 5xLAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Firewall ...

380.25 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,089.38 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

20.85 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

394.82 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 23AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

278.88 ₺

Mikrotik RB931-2nD hAP Lite Mini 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n W...

120.27 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

104.58 ₺

RADIUS MANAGER YAZILIM LISANSI - PRO 2000 KULLANICI

1,038.83 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 40 MT

732.06 ₺

25 ONLINE KULLANICI HOTSPOT VE LOGIN YONETIM / YILLIK

697.20 ₺

SC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 15 METRE

156.87 ₺

UniFi Cloud Key Gen2 Plus - Unifi Cloud Connection Controller Wit...

1,596.59 ₺

S-link SL-CAT6030GR 30cm Yeşil Utp CAT6 Kablo

7.32 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 30 METRE

226.59 ₺

LC-LC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 110 MT

1,475.28 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 3 METRE

104.58 ₺

SECTOR V90 15dBi/90° / 2.4-2.5GHz IS-G15-F2425-A90-V

471.92 ₺

Mikrotik RB921GS-2HPnD-12S MANTBOX 12S 2.4 Ghz, 12dBi 120 ANTEN, 8...

658.85 ₺

RADIUS MANAGER YAZILIM LISANSI - PRO 2000 KULLANICI

1,038.83 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 40 MT

732.06 ₺

25 ONLINE KULLANICI HOTSPOT VE LOGIN YONETIM / YILLIK

697.20 ₺

SC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 15 METRE

156.87 ₺

S-link SL-CAT6030GR 30cm Yeşil Utp CAT6 Kablo

7.32 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 30 METRE

226.59 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 3 METRE

104.58 ₺

Mikrotik RB921GS-2HPnD-12S MANTBOX 12S 2.4 Ghz, 12dBi 120 ANTEN, 8...

658.85 ₺

REDLINE RL-WR3200P Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+A...

146.41 ₺

LC - LC FIBER PATCH KABLO SM - 10 MT

123.75 ₺

Cambium PTP 550 Connectorized 5 Ghz (ROW)with EU Line

4,524.83 ₺

LC-LC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 140 MT

1,819.69 ₺

10 ONLINE KULLANICI HOTSPOT VE LOGIN YONETIM / YILLIK

348.60 ₺

Tp-link 48V 0.5A Gigabit Pasif PoE Adaptör 48 Volt - 24 Watt 500m...

156.87 ₺

RUJIE POE ADAPTOR Adaptor - 50V - 0.3A Gigabit

181.27 ₺

MULTIMODE 40G MPO LC 12 CORE PATCH KABLO 3 METRE POL - B

715.33 ₺

Rampage RM-165 27inç Led 165Hz Freesync Technology PC Curved Oyunc...

1,694.20 ₺

airFiber 60 GHz/5 GHz Radio System with 1+ Gbps Bant Genişliği 2 K...

airMAX AC 60 GHz / 5 GHz 1+ Gbps Verimli ve 2 km Menzile Kadar Kab...

MPO(Female)-MPO(Female) Base-12 Multi-Mod Fiber Patch Cord OM3 Pol...

MPO(Female)-MPO(Female) Base-12 Multi-Mod Fiber Patch Cord OM3 Pol...

MULTIMODE MPO-MPO PATCH KABLO 10M METRE POL - B - 12 CORE

1,010.94 ₺

MULTIMODE MPO-MPO PATCH KABLO 5 METRE POL - B - 12 Core

941.22 ₺