Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi 60 Derece Dish Anten, 2x2 802.11an W...

271.91 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

90.64 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

711.14 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

134.21 ₺

Mikrotik RBSXT SQ 5 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Anten,23Derece 802...

313.74 ₺

Mikrotik RB951Ui-2HnD, 5xLAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Firewall ...

380.25 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,089.38 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

20.85 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

394.82 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 23AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

278.88 ₺

Mikrotik RB931-2nD hAP Lite Mini 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n W...

120.27 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

104.58 ₺

SLINK RJ-45 CAT6 CONNECTOR CAT6 RJ45 100LÜ KONEKTÖR PVC

41.83 ₺

UBNT U Fiber, Single Module(SM), SFP+ 10G, 1310nm,10km

592.62 ₺

Ubiquiti AirFiber 5 Ghz - 23 dBi - Dish Anten Slant 45

766.92 ₺

RJ45 CAT6 YENİ NESİL RENKLI KILIF 25LI PAKET - SARI

12.20 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

134.21 ₺

Ubiquiti Edge Yön. Gigabit Switch 8x1Gbit Eth + 2x SFP 150Watt

1,464.12 ₺

Cloud Core Router 1072-1G-8S+ 16 GB RAM, 1x Gbit LAN, 8xSFP+ 10 Gb...

20,095.05 ₺

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 24 Port 250Watt 2xSFP - Yönetilebi...

2,928.24 ₺

Mikrotik hAP-ac-lte6kit 5xGigabit LTE Router/Access Point

Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-620 802.11AC 450MBPS AP

1,666.31 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 140 MT

1,819.69 ₺

Mikrotik 951Ui-2nD hAP, 5xLAN, 2.4 Ghz, L4, Ap / Router / Firewal...

280.97 ₺

SLINK RJ-45 CAT6 CONNECTOR CAT6 RJ45 100LÜ KONEKTÖR PVC

41.83 ₺

UBNT U Fiber, Single Module(SM), SFP+ 10G, 1310nm,10km

592.62 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

134.21 ₺

Ubiquiti Edge Yön. Gigabit Switch 8x1Gbit Eth + 2x SFP 150Watt

1,464.12 ₺

Cloud Core Router 1072-1G-8S+ 16 GB RAM, 1x Gbit LAN, 8xSFP+ 10 Gb...

20,095.05 ₺

Mikrotik hAP-ac-lte6kit 5xGigabit LTE Router/Access Point

Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-620 802.11AC 450MBPS AP

1,666.31 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 140 MT

1,819.69 ₺

Mikrotik 951Ui-2nD hAP, 5xLAN, 2.4 Ghz, L4, Ap / Router / Firewal...

280.97 ₺

StationBox Sector MiMo 5-120, 5 GHz, 120° ANTEN

575.89 ₺

Mikrotik Lite LHG 2 XL , 2 Ghz 18dBi 18 Derece Dish Anten, 2x2 802...

404.93 ₺

Cloud Router Switch 326-24G-2S+RM 24xGbit Lan, 2xSFP+, LCD ,L5 ...

1,211.39 ₺

10 ONLINE KULLANICI HOTSPOT VE LOGIN YONETIM / YILLIK

348.60 ₺

Tp-link 48V 0.5A Gigabit Pasif PoE Adaptör 48 Volt - 24 Watt 500m...

156.87 ₺

RUJIE POE ADAPTOR Adaptor - 50V - 0.3A Gigabit

181.27 ₺

MULTIMODE 40G MPO LC 12 CORE PATCH KABLO 3 METRE POL - B

715.33 ₺

Rampage RM-165 27inç Led 165Hz Freesync Technology PC Curved Oyunc...

1,694.20 ₺

airFiber 60 GHz/5 GHz Radio System with 1+ Gbps Bant Genişliği 2 K...

airMAX AC 60 GHz / 5 GHz 1+ Gbps Verimli ve 2 km Menzile Kadar Kab...

MPO(Female)-MPO(Female) Base-12 Multi-Mod Fiber Patch Cord OM3 Pol...

MPO(Female)-MPO(Female) Base-12 Multi-Mod Fiber Patch Cord OM3 Pol...

MULTIMODE MPO-MPO PATCH KABLO 10M METRE POL - B - 12 CORE

1,010.94 ₺

MULTIMODE MPO-MPO PATCH KABLO 5 METRE POL - B - 12 Core

941.22 ₺