Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

89.38 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

701.25 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

132.34 ₺

Mikrotik RB951Ui-2HnD, 5xLAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Firewall ...

412.16 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,031.25 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

20.56 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

418.21 ₺

Mikrotik RB931-2nD hAP Lite Mini 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n W...

118.59 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 23AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

275.00 ₺

UniFi AC-LITE - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Lite Edition AP 2X2 MiMo

583.48 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

103.13 ₺

UniFi UAP AC MESH SERIES 2.4 GHZ+ 5 GHZ DUALBAND

639.38 ₺

Ubiquiti TOUGH Cable, Level 1, Outdoor Cat-5e

955.63 ₺

Mikrotik RJ45 SFP 10/100/1000/10000M SFP Portu Bakıra Dönüştürme M...

402.19 ₺

INFINET Quanta 5 460 Mbps'e Kadar Kablosuz Aktarıcı

Ubiquiti sunMAX Solar Panel SM-SP-260W-DC-EU

Cambium cnPilot E400 (EU) 802.11ac dual band AP; PoE injector, Cat...

1,375.00 ₺

InfiLINK-2x2-Lite-Lmn Kablosuz Uzun Mesafe Aktarıcı

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 50 MT

739.06 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

132.34 ₺

InfiLINK-2x2-Lite-R5000-Smn 300Mbps Kablosuz Uzun Mesafe Aktarıcı

Ubiquiti TOUGH Cable Connectors Metal Konnektör RJ-45 Topraklamalı

371.25 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 2 METRE

94.53 ₺

Ubiquiti POE 48V-24W Adaptor 48 Volt - 24 Watt 500mA 10/100Mbit

138.67 ₺

Ubiquiti TOUGH Cable, Level 1, Outdoor Cat-5e

955.63 ₺

Mikrotik RJ45 SFP 10/100/1000/10000M SFP Portu Bakıra Dönüştürme M...

402.19 ₺

INFINET Quanta 5 460 Mbps'e Kadar Kablosuz Aktarıcı

Ubiquiti sunMAX Solar Panel SM-SP-260W-DC-EU

Cambium cnPilot E400 (EU) 802.11ac dual band AP; PoE injector, Cat...

1,375.00 ₺

InfiLINK-2x2-Lite-Lmn Kablosuz Uzun Mesafe Aktarıcı

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 50 MT

739.06 ₺

InfiLINK-2x2-Lite-R5000-Smn 300Mbps Kablosuz Uzun Mesafe Aktarıcı

Ubiquiti TOUGH Cable Connectors Metal Konnektör RJ-45 Topraklamalı

371.25 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 2 METRE

94.53 ₺

S-link SL-CAT656 305m 23AWG Utp CAT6 Kablo

330.00 ₺

SECTOR H60 14dBi/60° / 2.4-2.5GHz IS-G14-F2425-A60-H

285.35 ₺

Mikrotik GPEN21 Akıllı Güç Enjektörü

YEALINK SIP-T21P-E2 IP PHONE,132X64-PIXEL LCD, 2XPORT (POE), 2 SIP...

405.63 ₺

YEALINK SIP-T21-E2 IP PHONE, 132X64-PIXEL LCD, 2XPORT, 2 SIP, HEAD...

343.75 ₺

Mikrotik RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG12-EA LTE 2.4Ghz-5Ghz Dual Band AP

netPower 15FR with RouterOS L5 license , 15 PoE IN ,1 PoE Out , 2 SFP

1,024.38 ₺

Cloud Router Switch 354-48P-4S+2Q+RM 48xGbit PoE+ , 4xSFP+,2Qsfp+ ...

6,180.63 ₺

Mimosa HAZIRSET 5 GHZ LINK -5 15KM - SET

2,502.50 ₺

Mimosa HAZIRSET 5 GHZ LINK -4 10KM - SET

2,165.63 ₺

Mimosa HAZIRSET 5 GHZ LINK -3 7KM - SET

2,007.50 ₺

WN SFP+ modül, 10Gbit Single Mod(SM) 10km 1310nm

550.00 ₺

Extralink , QSFP+, 40 Gbit, 4 xSFP+ 10Gbit 3Metre ( Direct Att...

371.25 ₺

Mimosa HAZIRSET 5 GHZ LINK -1 3KM - SET

1,595.00 ₺