Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi 60 Derece Dish Anten, 2x2 802.11an W...

288.29 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

96.10 ₺

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

347.42 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

753.98 ₺

Mikrotik RBSXT SQ 5 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Anten,23Derece 802...

332.64 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

142.30 ₺

Mikrotik RB951Ui-2HnD, 5xLAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Firewall ...

403.16 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,155.00 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

24.02 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 23AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

295.68 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

418.61 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

110.88 ₺

Mikrotik RB911G-5HPacD-NB NetBox 5 5 Ghz , AC , PTP/PTMP ,L4

759.16 ₺

Mikrotik Lite LHG 2, 2 Ghz 18dBi 7 Derece Dish Anten, 2x2 802.11an...

384.38 ₺

LC-LC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 90 MT

1,292.12 ₺

Mikrotik S+DA0001, SFP+, 10 Gbit, Patch Kablo 1Metre ( Direct Atta...

214.37 ₺

Ubiquiti PRISM STATION AC (PS-5AC)

InfiLINK-XG-1000 1 Gbit 60 Km'ye Kadar Kablosuz Aktarıcı

NanoSwitch N-SW

Mikrotik S-85DLC05D, SFP Modül, 1 Gbit Multi Mod(MM) 1.25G MM 550...

159.67 ₺

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi 60 Derece Dish Anten, 2x2 802.11an W...

288.29 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

96.10 ₺

Mikrotik S-55DLC80D SFP modül, 1 Gbit ,Single Mod(SM), 1.25G,80KM ...

295.68 ₺

Mikrotik S-3553LC20D Tek core SFP , S-35LC20D + S-53LC20D ( TX/RX ...

606.14 ₺

Mikrotik RB911G-5HPacD-NB NetBox 5 5 Ghz , AC , PTP/PTMP ,L4

759.16 ₺

Mikrotik Lite LHG 2, 2 Ghz 18dBi 7 Derece Dish Anten, 2x2 802.11an...

384.38 ₺

LC-LC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 90 MT

1,292.12 ₺

Mikrotik S+DA0001, SFP+, 10 Gbit, Patch Kablo 1Metre ( Direct Atta...

214.37 ₺

Ubiquiti PRISM STATION AC (PS-5AC)

InfiLINK-XG-1000 1 Gbit 60 Km'ye Kadar Kablosuz Aktarıcı

NanoSwitch N-SW

Mikrotik S-85DLC05D, SFP Modül, 1 Gbit Multi Mod(MM) 1.25G MM 550...

159.67 ₺

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi 60 Derece Dish Anten, 2x2 802.11an W...

288.29 ₺

Mikrotik S-55DLC80D SFP modül, 1 Gbit ,Single Mod(SM), 1.25G,80KM ...

295.68 ₺

Mikrotik S-3553LC20D Tek core SFP , S-35LC20D + S-53LC20D ( TX/RX ...

606.14 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 120 MT

1,700.16 ₺