Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

686.97 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

129.65 ₺

Mikrotik RBSXTG-5HPnD-SAr2 , SXT SA5, 5 Ghz, 14Dbi 2x2 Mimo 90 Der...

579.21 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,010.25 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

20.14 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

409.69 ₺

Mikrotik RB931-2nD hAP Lite Mini 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n W...

116.18 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

417.57 ₺

UniFi AC-LITE - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Lite Edition AP 2X2 MiMo

571.60 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

101.03 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 23AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

269.40 ₺

UniFi UAP AC MESH SERIES 2.4 GHZ+ 5 GHZ DUALBAND

626.36 ₺

Mikrotik RB921UAGS-5SHPacD-NM ,Netmetal 5, 5 Ghz, 802.11ac ,2x2 Mi...

1,070.87 ₺

UniFi AC-LITE - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Lite Edition AP 2X2 MiMo

571.60 ₺

USB 5V TO 12V -1A DONUSTURUCU - CONVERTER

53.88 ₺

Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM 8GB RAM ,4xSFP, 12xGbit LAN, LCD,...

7,004.40 ₺

Cloud Core Router 1036-12G-4S 12xGbit LAN, 4xSFP, LCD, L6 Firewal...

5,691.08 ₺

Mikrotik RB750P-UP r2 HEX POE LITE ,4x 10/100 LAN, 24V Passive P...

424.31 ₺

MIMOSA B5-LITE Bridge link 750+ Mbps PTP Link

2,188.88 ₺

Ligowave infinity 2N - 2.4 GHZ/ 5 Ghz Dual Radio 2x2 indoor Ap - ...

UniFi AC-PRO - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Pro IN/Outdoor AP 3x3 MiM...

936.17 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

409.69 ₺

Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ 1x Combo Port ,7xGbit LAN ,L6 Fi...

3,131.78 ₺

UniFi AC-PRO - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Pro IN/Outdoor AP 3x3 MiMo

949.64 ₺

Mikrotik RB921UAGS-5SHPacD-NM ,Netmetal 5, 5 Ghz, 802.11ac ,2x2 Mi...

1,070.87 ₺

UniFi AC-LITE - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Lite Edition AP 2X2 MiMo

571.60 ₺

Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM 8GB RAM ,4xSFP, 12xGbit LAN, LCD,...

7,004.40 ₺

Cloud Core Router 1036-12G-4S 12xGbit LAN, 4xSFP, LCD, L6 Firewal...

5,691.08 ₺

Ligowave infinity 2N - 2.4 GHZ/ 5 Ghz Dual Radio 2x2 indoor Ap - ...

UniFi AC-PRO - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Pro IN/Outdoor AP 3x3 MiM...

936.17 ₺

Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ 1x Combo Port ,7xGbit LAN ,L6 Fi...

3,131.78 ₺

UniFi AC-PRO - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Pro IN/Outdoor AP 3x3 MiMo

949.64 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 5 Li Paket 3x...

646.56 ₺

Mikrotik RBSXT-5nDr2 SXT Lite 5-Everest EWR-301 Kablosuz Router Bu...

437.78 ₺

S+C59DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1590nm LC-connector DDM

1,340.27 ₺

Unifi Switch Gigabit Swich 24 Port 2xSFP - Yönetilebilir

1,709.01 ₺

Mikrotik GPEN21 Akıllı Güç Enjektörü

YEALINK SIP-T21P-E2 IP PHONE,132X64-PIXEL LCD, 2XPORT (POE), 2 SIP...

397.37 ₺

YEALINK SIP-T21-E2 IP PHONE, 132X64-PIXEL LCD, 2XPORT, 2 SIP, HEAD...

336.75 ₺

Mikrotik RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG12-EA LTE 2.4Ghz-5Ghz Dual Band AP

netPower 15 FR CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT DIS ORTAM POE SWITCH

Cloud Router Switch 354-48P-4S+2Q+RM 48xGbit PoE+ , 4xSFP+,2Qsfp+ ...

6,054.77 ₺

Mimosa HAZIRSET 5 GHZ LINK -5 15KM - SET

2,451.54 ₺

Mimosa HAZIRSET 5 GHZ LINK -4 10KM - SET

2,121.53 ₺

Mimosa HAZIRSET 5 GHZ LINK -3 7KM - SET

1,966.62 ₺

WN SFP+ modül, 10Gbit Single Mod(SM) 10km 1310nm

538.80 ₺

Extralink , QSFP+, 40 Gbit, 4 xSFP+ 10Gbit 3Metre ( Direct Att...

363.69 ₺

Mimosa HAZIRSET 5 GHZ LINK -1 3KM - SET

1,562.52 ₺