Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi 60 Derece Dish Anten, 2x2 802.11an W...

271.91 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

90.64 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

711.14 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

134.21 ₺

Mikrotik RBSXT SQ 5 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Anten,23Derece 802...

313.74 ₺

Mikrotik RB951Ui-2HnD, 5xLAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Firewall ...

380.25 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,089.38 ₺

WINET POE INJECTOR - 2 YÖNLÜ DİŞİ / ERKEK

22.66 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

394.82 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 23AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

278.88 ₺

Mikrotik RB931-2nD hAP Lite Mini 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n W...

120.27 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

104.58 ₺

Unifi Switch POE+ Managed Gigabit Swich 8 Port Gigabit (4 Port PoE)

969.11 ₺

Mikrotik RBSXTG2HnD 2.4 Ghz , 2x2 Mimo 60 Derece, 10dBi , AP 802.1...

550.79 ₺

Mikrotik WAP 60G - 60 GHZ LINK KIT - 1GBIT PTP 60GHZ

1,732.54 ₺

Horn Anten 70 Derece

439.00 ₺

RADIUS MANAGER YAZILIM LISANSI - CTS 5000 KULLANICI

1,387.43 ₺

Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-GEN2 ISO 802.11AC PTP/PTMP 25dBi

948.19 ₺

UBNT - U FIBER UF-GP-B+ UFiber Class B+ GPON SFP Module 20KM

527.08 ₺

Mikrotik 24HPOW Yüksek Çıkış Güçlü 24V 1600mA DC Adaptör

125.50 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 80 MT

948.19 ₺

EVEREST ESW-108 8 PORT 10/100Mbps ETHERNET SWITCH / HUB

83.66 ₺

MIKROTIK SMASMA LTE SMA male to SMA male cable (1m)

76.69 ₺

Mikrotik 9POW 24V 0.35A SXT Lite Serisi Adaptör

41.83 ₺

Unifi Switch POE+ Managed Gigabit Swich 8 Port Gigabit (4 Port PoE)

969.11 ₺

Mikrotik RBSXTG2HnD 2.4 Ghz , 2x2 Mimo 60 Derece, 10dBi , AP 802.1...

550.79 ₺

Mikrotik WAP 60G - 60 GHZ LINK KIT - 1GBIT PTP 60GHZ

1,732.54 ₺

Horn Anten 70 Derece

439.00 ₺

RADIUS MANAGER YAZILIM LISANSI - CTS 5000 KULLANICI

1,387.43 ₺

Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-GEN2 ISO 802.11AC PTP/PTMP 25dBi

948.19 ₺

Mikrotik 24HPOW Yüksek Çıkış Güçlü 24V 1600mA DC Adaptör

125.50 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 80 MT

948.19 ₺

MIKROTIK SMASMA LTE SMA male to SMA male cable (1m)

76.69 ₺

UBNT Ubiquiti UFiber GPON Optical Line Terminal UF‑OLT - 8 Port GP...

10,904.21 ₺

Tescom VOLTRONİC 3 kva 3000watt 24V Akıllı Tam Sinüs İnverter

UniFi Cloud Key - Unifi Cloud Connection Controller Key

543.82 ₺

Mikrotik HGO-antenna-OUT 2.4Ghz / 5 Ghz Omni Dual Anten RPSMA Kon...

48.80 ₺

24V 1.5A , 1500mA 24 Volt 36 Watt SXT , Diğer Seri Adaptör ( OE...

34.86 ₺

Ubiquiti Unifi Antenna for AC Mesh (UMA-D)

690.23 ₺

WiPoint Cloud Hotspot 10 Online Kullanıcı / Yıllık

348.60 ₺

Tp-link 48V 0.5A Gigabit Pasif PoE Adaptör 48 Volt - 24 Watt 500m...

156.87 ₺

RUJIE POE ADAPTOR Adaptor - 50V - 0.3A Gigabit

181.27 ₺

MULTIMODE 40G MPO LC 12 CORE PATCH KABLO 3 METRE POL - B

715.33 ₺

Rampage RM-165 27inç Led 165Hz Freesync Technology PC Curved Oyunc...

1,694.20 ₺

airFiber 60 GHz/5 GHz Radio System with 1+ Gbps Bant Genişliği 2 K...

airMAX AC 60 GHz / 5 GHz 1+ Gbps Verimli ve 2 km Menzile Kadar Kab...

MPO(Female)-MPO(Female) Base-12 Multi-Mod Fiber Patch Cord OM3 Pol...

MPO(Female)-MPO(Female) Base-12 Multi-Mod Fiber Patch Cord OM3 Pol...